Speelschema's en teamindelingen.

 

24-06-22.

 

Teamindeling competitie driebanden te Assen.

'22-'23 

 

 

             

team leider

DBGD 1

 

Cor Elzenaar

Wim Jekel

Harrie Beukema

Bernard Haveman

 

Haveman

DBGD 2

 

Hans Mulder

Piet Wollerich

Ebo de Jonge

Jan Koetje

 

Mulder

DBGD 3

 

Chris Boon

Albert Rademaker

Henk Clermonts

Willem van Leeuwen

 

van Leeuwen

DBGD 4

 

Klaas Siepel

Willem Wilken

Andries v d Veen

Jan Lanting

 

Siepel

DBGD 5

 

Jan Feikens

Anjo Woortman

Reind Haddering

Adolf Eerenstein

 

Woortman

DBGD 6

 

Henk Radsma

Piet Wust

Jans Kinds

Ron Scheenstra

 

Radsma

 

 

De eerste wedstrijden worden gespeeld op donderdagmiddag 29 september.

Voor het complete schema, zie hiervoor de site van de DBGD.

 

Teamindeling BC De Spont/DBGD  '22-'23.

 

Spont 1

Spont 2

Spont 3

Spont 4

Spont 5

W. Wilken

TL.

K. Siepel

W. Pomper

TL.

 

 

W. Bakker

S. Sluiter

B. Heller

TL.

W. Donkervoort

 

P. Oosterhuis TL.

R. Plaisant

J. Feikens

B. Stikfort

 

A. vd Veen

 

A. Kruize

A. Woortman

T. Rubingh

 

J. Lanting

 

Mw. G.C. Smit

R. Hadderingh

G. Postuma

 

T. Harms

 

 

 

 

 

J. Gankema

 

TL. = Teamleider

 

Speelschema Spont-teams in de DBGD-competitie

tot 1-1-’23.

Datum

Wedstrijd

Uitslag

Opmerkingen

Ma. 12 sept.

Spont 2-OK 1

 

 

 

Spont 1- Spont 5

 

 

Vr. 16 sept.

OK 2- Spont 3

 

 

Ma. 19 sept.

Spont 1- SBV 2

 

 

Wo. 21 sept.

Spont 3- Badde 5

 

 

Do. 22 sept.

Badde 1 Spont 2

 

 

 

Lint 3- Spont 1

 

 

Vr. 23 sept.

Badde 4- Spont 5

 

 

Ma. 26 sept.

Spont 2- Brem

 

 

 

Spont 1-Badde 3

 

 

Wo. 28 sept.

Spont 3- Badde 2

 

 

 

Spont 5- DCT

 

 

Ma. 3 okt.

ABC- Spont 3

 

 

 

Spont 1- Metropole 2

 

 

Do. 6 okt.

Kiepe 1- Spont 5

 

 

Vr. 7 okt.

Snikke 2 Spont 2

 

 

Wo. 26 okt.

Spont 3- Metropole 1

 

 

 

Spont 5- BCG1

 

 

Vr. 28 okt.

Snikke 1- Spont 1

 

 

Ma. 24 okt.

Spont 2- SBV 3

 

 

Ma. 31 okt.

Spont 2- Kiepe 2

 

 

 

Spont 1- Kiepe 1

 

 

Wo. 2 nov.

Spont 3- 55+ M.dam

 

 

 

Spont 5- Metropole 2

 

 

di. 8 nov.

Lint 1- Spont 2

 

 

Wo. 9 nov.

Lint 2- Spont 3

 

 

Do. 10 nov.

Lint 3- Spont 5

 

 

Vr. 11 nov.

DCT- Spont 1

 

 

Ma. 14 nov.

BCV 1- Spont 3

 

 

 

Badde 3- Spont 5

 

 

Di. 15 nov.

BCV 2- Spont 2

 

 

Ma. 21 nov.

Spont 2- BCG 2

 

 

 

Spont 1- Badde 4

 

 

Wo. 23 nov.

BCG 3-Spont 3

 

 

 

Spont 5- Snikke 1

 

 

Ma. 28 nov.

Spont 2- ODT

 

 

Wo. 30 nov.

Spont 3- SBV 1

 

 

 

BCG 1-Spont 1

 

 

 

Spont 5- SBV 2

 

 

 

 

 

 

                                        

Instellingen en bedrijven die ons ondersteunen.

................www.rabobank.nl/zog.............
................www.rabobank.nl/zog.............

      Menistenplein 12

         Stadskanaal

Froukje Sloot

      Eigenhaardstraat 28

          Nieuwe Pekela

Adviesbureau

 

Kaspers

 

Stadskanaal

........Hoofdstraat  Stadskanaal......
........Hoofdstraat Stadskanaal......

Snackbar

 

Benelux